figure
figure

Altıntaş Grup A.Ş.

Hakkında

Altıntaş Grup Asansör A.Ş adı altında üretime başlayan firmamız, sektörün ihtiyaç duyduğu asansör bağlantı ekipmanları ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve en kısa sürede kaliteli hizmet vermek amacıyla sektörde iyi bir marka olarak yerini almıştır.

Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız 20 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet göstermektedir. Müşterilerin taleplerine göre en uygun strateji ve çözümleri belirliyoruz.

Hedefimiz, zaman içinde kazandığımız üretim gücümüzle Avrupa standartlarında ürünler üreterek bir dünya markası olmaktır.

figure
figure

Yılların verdiği sektör deneyimi ile asansör sektöründe çözüm odaklı tasarım ve üretimleri ile ön plana çıkan ve kısa sürede aranan bir marka olmayı başaran Altıntaş Grup Asansör, sadece Türkiye de değil uluslararası arenada da alanında aranan bir marka olmayı hedefliyor.

Üretimde kaliteden asla taviz vermeyen bir anlayış ile üretimlerine devam eden Altıntaş Asansör, ürün teslimi ve sevkiyatında da alanında uzman personeli ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor.

Sahip olduğu vizyon ve misyona bağlı kalarak alanında zirveyi hedefleyen Altıntaş Grup Asansör,müşterilerinden aldığı güç ile her geçen gün hedefine bir adım daha yaklaşıyor.